güvenlik sistemleri  
Hakkımızda
   İlkelerimiz
 İletişim
     
project & consulting
           
 
 
 
 
 
 
Çevre Güvenlik ve Metal Dedektörler 
 
 
           
           
           
           
           
           
  
  Geçiş Kontrol ve Personel
Analiz Raporlama Sistemi
  Otopark Geçiş
Kontrol Sistemi
  Otopark
Ücretlendirme
  IT Odaları Kontrol
Sistemleri
  SENSPLORERV3 İklim
Algılama Ve Kontrol Sistemi
 
           
                   
             
  Geçiş Kontrol ve Personel Analiz Raporlama Sistemi...
  Bir firma içinde personel takibini sağlayan , güvenlik zincirini oluşturan bir projedir. Günümüzde geniş kadrosu, ayrı birimleri olan ve bir kaç kat üzerinde mimari bir yapıda faaliyet gösteren kuruluşlarda personel ile ilgili yasanan bilgi eksikliğine kesin çözüm sunmaktadır.

Ağ üzerinden yetki tanınan kişilerle personel arasında online bilgi sunumu yapılabilmenin yanında, sekreter ya da santrale, insan kaynaklarına, belirlenen yetkili kişilere ve güvenliğe, personel hakkında bilgi sunumu da yapılabilmektedir.

Sistem personelin bina dışındaki bilgileri de sunmaktadır.
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Konusunda benzeri olmayan yeni bir sistem olması ve sunduğu imkanlarla gerek firma sahibine, gerek bölüm yetkililerine ve bir ilk olma özelliği ile personel performans bilgi raporu sunumu ile insan kaynakları departmanına çok önemli değerler ve bilgilere vererek iş yükünü çalışanların üzerinden almakta, kesin sonuçlar ile hatasız bilgi akışı sunmaktadır.

Yapısı gereği tam bir bilgi bankasıdır. Raporlamalarının kesin değerler içermesinden dolayı sonuçlara bakılarak firma için alınacak tüm kararlarda bilgi kaynağı olacaktır.

Bir firmanın bünyesinde farklı birimler yer almaktadır. Her birim çalışanının firma dışına çıkış sebepleri birbirinden farklıdır. Ama gün içinde çıkış sebeplerini bilmek ve bulundukları yer için mesai saati süresince geçirdikleri zamanı bilmek yetkili kişiler için önemli bir veridir.

Toplanan bilgileri iki kısıma ayırılmaktadır.

   - Kim Nerede
   - Günlük Rapor