alarm sistemleri  
Hakkımızda
   İlkelerimiz
 İletişim
     
project & consulting
           
 
 
 
 
           
           
           
           
           
           
                   
      HIRSIZ İhbar sistemi...        
      Hırsızlık Türkiye'nin ekonomik sorunlarıyla birlikte çok ciddi oranda artış göstermiştir. Ne zaman, nerede ve kimin başına bu tür olayların geleceğini bilebilmek olanaksızdır.

Olayın ekonomik boyutunun yanı sıra, psikolojik sorunları da bulunmaktadır. Hırsızlık sorunu o kadar artmıştır ki, artık hemen herkesin tanıdığı birinde hırsızlık olayı yaşanmıştır. Üstelik ev sahipleri evdeyken... Hele ki oturduğunuz ev giriş kat, yüksek giriş ya da müstakil bir ev ise o zaman bu sistemi kurdurmayı bir daha düşünün tavsiyesinde bulunuyoruz...

Hırsız alarm sistemleri kablolu ve kablosuz modelleri bulunmaktadır. Evler için en çok kullanılan kablosuz olanlarıdır. Tercih sebebi iş yerlerinde olduğu gibi kablo ve kablo kanalları bulunmamasıdır.

Hırsız Alarm Sistemin çeşitli şekillerde konfigürasyon edilebilir.

İş yeri modeli; Sistem, genel olarak mesai saatinden sonra devreye alındığı için bu tür sistemlerin konfigürasyonları ve kullanımı basittir. Maliyet açısından bakıldığında ev tipi modeline oranla daha uygun fiyata projelendirilir.

Ev tipi modeli; Sistem evin kaçıncı katta olduğundan tutun da kaç penceresi olduğuna, oda sayısı ve kullanıcının evdeyken de sistemi kurmak istediği konfigürasyona kadar değişiklikler gösterir.